Dla Ciebie

Z nami otrzymujesz dostęp do pełnego spektrum ubezpieczeń.

Oferowane przez nas produkty stale porównujemy i oceniamy. Czy zakres ochrony zapisany w umowie, jakości pomocy w usuwaniu szkody, obsługa zdarzeń assistance, wypłat odszkodowań i świadczeń są adekwatne do ceny.

Dobieramy produkt najbardziej właściwy dla Twoich potrzeb.

Tak na co dzień sprawdź u nas ofertę na Twój motocykl, skuter wodny, samochód, kamper, mieszkanie lub garaż. Okazjonalnie przedstawimy Ci ofertę ubezpieczenia w podróży, uczestnictwa w zawodach sportowych, jazd doskonalących na torze zamkniętym.
A na poważnie porozmawiajmy o ubezpieczeniu na życie i na zdrowie.

Przejdź do zakładki Analiza i plan i w kilku krokach sprawdź swoje potrzeby.

Do naszych obowiązków należy przypominanie naszym Klientom o kończących się polisach i przygotowanie ofert na kolejny okres. Będziemy się kontaktować odpowiednio wcześniej, ale pamiętaj w przypadku zmiany adresu e-mail, żeby nas o tym powiadomić.

Nasza Infolinia dostępna jest dla Ciebie w każdym przypadku związanym z ubezpieczeniem, możesz też wygodnie wysłać nam wiadomość z zakładki Kontakt.

Od teraz polisy masz jak na dłoni logując się w zakładce TWOJE POLISY.

Dla ułatwienia Tobie, podglądu wszystkich posiadanych ubezpieczeń, przygotowaliśmy portal TWOJE POLISY w którym widzisz polisy zawarte przy naszym udziale i możesz również dodać inne o których chcesz, żeby Ci przypomnieć.